Laweta – pomoc drogowa

W przypadku przykładowo stłuczki czy też kolizji z całą pewnością warto jak najszybciej zgłosić ten fakt do pomocy drogowej, ażeby profesjonaliści mogli nam udzielić kompleksowej pomocy w możliwie najszybszym czasie. Należy zaznaczyć, że pomoc drogowa Kraków to usługi skierowane do właścicieli zarówno pojazdów osobowych dostawczych, niemniej jednak również ciężarowych czy też motocykli i innych maszyn.
Kompleksowa oferta pomocy drogowej – na co powinniśmy zwrócić uwagę?
Na początku należy zaznaczyć, że usługi pomocy drogowej to między innymi laweta Kraków, a więc specjalistyczny sprzęt przeznaczony do bezpiecznego transportu różnych samochodów, w tym wózków widłowych, maszyn rolniczych czy także budowlanych oraz motocykli i aut.

Powinno się podkreślić, że za pomocą lawety transportowane są na przykład pojazdy z uszkodzonym układem jezdnym, niemniej jednak również powypadkowe, czy też mocno uszkodzone w wyniku przykładowo kolizji drogowej. Pamiętajmy także o tym, że auto pomoc to też usługi dotyczące w głównej mierze dowozu paliwa do pojazdów, których właściciele zapomnieli o tankowaniu. W dodatku, jest to też holowanie wieliczka, a zatem przetransportowanie pojazdu do miejsca wyznaczonego przez klienta na przykład takiego jak warsztat samochodowy. Nie zapominajmy też o tym, że do pomocy drogowej możemy zgłosić się z rozterkami takimi jak zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, jak również niesprawny zapłon, który uniemożliwia nam odpalenie pojazdu. W takiej sytuacji samochód jest odpalany awaryjnie z kabli. Jak się zatem okazuje, pomoc drogowa pomoże nam w wielu niełatwych sytuacjach na drodze.

Zobacz: awaryjne odpalanie Kraków.

Dodaj komentarz