Rzęsy w kępkach

Sztuczne rzęsy stały się ostatnio prawdziwym hitem. Widujemy coraz dodatkowo kobiet z pięknie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są spore naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami charakteryzują się głównie kobiety wschodu, ale u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, więc sztuczne rzęsy są dla nich doskonałym wyjściem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i czasem dosłownie nie wymaganie już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie musimy się malować zatem oszczędzamy czas, nie musimy wykonywać demakijażu, zatem znowu oszczędzamy czas. Są właściwie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, jednakże do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą 2:1, 1:1 lub przykładowo metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest sporo i najlepsze stylistki rzęs umieją wyczarować rzeczywiście bardzo gęste i bardzo długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego trzeba być tutaj ostrożnym, ażeby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych przypadkach może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam rzeczywiście bardzo dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne wrażenie.
Polecam: sztuczne rzęsy.

Dodaj komentarz