Super strony internetowe

Znakomita strona internetowa to taka, która przyciąga użytkowników i na której spędzają oni więcej czasu. Nie sztuką jest zaprojektować stronę byle jaką.

Sztuką jest, aby strona ta była użyteczna i ażeby spełniała własne zadanie. Największą dużą zaletą strony www jest zawsze funkcjonalność. Co z tego, że będzie ona ładna, skoro nie będzie funkcjonalna? Projektowanie stron www wykonywane jest teraz w wielkiej ilości firm. Posiadanie strony to coś w całości powszechnego, dlatego też nie dziwi fakt, że popyt na te usługi jest bardzo duży.
Z uwagi na to, że tak jest, zupełnie zasadne wydaje się, że właściwie każdy, kto takie strony tworzy, powinien przykładać dużą wagę do tego, żeby jego dzieła zostały funkcjonalne. Na nieszczęście nie w każdej chwili tak jest. Tak zatem w momencie, gdy klient chce powierzyć zaprojektowanie strony internetowej, powinien kłaść szczególny nacisk nie jedynie na jej design, nie tylko na odpowiednią optymalizację, niemniej jednak także na to, a może głównie na to, aby ta strona spełniała swoje zadanie. O ile nawigacja po niej będzie utrudniona, jeżeli bardzo trudno będzie odkryćodszukać oczywiste zakładki czy efektywności, to taka strona jest po prostu do niczego. Tworzenie stron www wymaga zaangażowania od strony praktycznej. Polecam pamiętać o ścieżce eye tracking o linii zanurzenia na stronie www i o zasadach psychologicznych, jakie posiadają zastosowanie w przypadku poruszania się po portalach internetowych. Projektowanie stron musi się opierać na sztywnych zobowiązaniach. Dopiero po ich spełnieniu można przejść do czegoś, w czym dopuszczalna jest pewna nutka innowacyjności, na przykład. do grafiki czy dodatkowych użyteczności.
Więcej informacji: projektowanie stron www.

Dodaj komentarz