Opinie o numerach telefonu

Właściwie każdy z nas posiada na nieszczęście nieprzyjemne doświadczenia z telemarketerami oferującymi dla nas produkty przez telefon komórkowy. Tego typu promocji są najczęściej najbardziej niekorzystne dla klientów, gdyż decyzje musi podjąć w ciągu kilku minut. Znacząca większość tych osób jest również dosyć nachalna i wykorzystują presję czasu, by wymusić na nas konkretną decyzję.

Nic zatem dziwnego, że stale powiększająca się ilość ludzi decyduje się na nieodbieranie nieznanego numeru. O ile zauważycie na swoim telefonie komórkowym nieznany numer dzwoniący z drugiego końca Polski, to zdecydowanie nie warto go odbierać. O ile numer ten powinno się do firmy zajmującej się marketingiem telefonicznym, to bez najmniejszego problemu znajdziecie go w sieci.
Prywatne numery telefonów komórkowych są oczywiście niedostępne w internecie i nie znajdziecie na ich temat żadnych informacji. Numer telefonu częstokroć wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w marketingu telefonicznych posiadają multum negatywnych komentarzy. Wystarczy, że wpiszecie konkretny numer na popularnej stronie internetowej umożliwiającej ich sprawdzenie. W tej samej chwili powinna wam się zademonstrować sterta nieprzychylnych komentarzy dotyczących danego numeru telefonu. Jeśli odbieranie połączeń oraz kłócenie się z telemarketerami jest dla was kłopotem, to zdecydowanie nie warto odbierać tych telefonów. Ich numer będziecie mogli bez najmniejszego problemu sprawdzić w internecie i wówczas dopiero zdecydować, czy warto oddzwonić pod wskazany numer. W ten sposób uniknięcie wielu niepotrzebnych nerwów , a oprócz tego kłótni o swoje zdanie.
Sprawdź tutaj: czyj to numer.

Dodaj komentarz