Jak dobrać idealne kwiaty?

W większości wybierając bukiet dla ukochanej mężczyźni i kobiety lub nabywając kwiaty na specjalną okazję, nie wiemy, od czego rozpocząć kompozycję. Należy mieć świadomość tego, że różnorakie gatunki kwiatów posiadają swoją symbolikę i sprawdzają się w konkretnych sytuacjach. Taka znajomość umożliwi nam też uniknąć popełnienia gafy, przykładowo. przy wręczaniu wybrance serca żonkili symbolizujących nieodwzajemnioną miłość.

Do ślubu najlepiej sprawdzą się lilie, orchidee albo białe róże. By złożyć gratulacje albo podziękować, należy wybrać kompozycję złożoną z żonkili oraz różowych róż. Tulipany i bratki z kolei to kwiaty niezobowiązujące, perfekcyjne dla mamy lub babci. Stokrotki kojarzące się z niewinnością nadadzą się na narodziny dziecka, zaś gerbery możemy wręczyć jako wyraz szacunku dla przyjaciela. Jeżeli już szukamy czegoś mniej pospolitego, dobrym wyborem będzie słonecznik symbolizujący lojalność. Dla pierwszej miłości perfekcyjna będzie fioletowa róża. Uwaga natomiast na te kwiaty w żółtym odcieniu! Ten jasny kolor wyraża zazdrość i złe uczucia. Starajmy się ich unikać – pomimo własnego piękna mogą sprawić przykrość obdarowanej osobie.

Jeśli natomiast posiadamy uwagi co do naszego wyboru, polecam zasugerować się wiedzą i radami osób pracujących codziennymi z kwiatami. Kwiaciarnia internetowa Warszawa realizuje wiele zamówień na przeróżne okazję, poczynając od Dnia Babci, Dnia Matki, poprzez urodziny albo imieniny, kończąc na zakończeniu roku szkolnego. Bukiety ślubne Warszawa są komponowane w zgodzie z życzeniem klienta. Wspaniałym pomysłem na sprawienie najbliższej osobie niespodzianki jest również dostawa kwiatów Warszawa.

Sprawdź też: kwiaciarnia internetowa Warszawa.

One Comments

Dodaj komentarz