DJ na imprezę weselną

Do niedawna na weselach grały praktycznie wyłącznie zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się trochę zmieniły i na weselach coraz częściej pojawiają się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić właściwie jednakowo, ja orkiestra. Nowoczesne urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można dopasować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie powinno się się ograniczać do umiejętności wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze całkiem dobrze, niż zespołu. Zespół w bardzo wielu sytuacjach jest dość kosztownym rozwiązaniem, bo jego koszt to kilka tysięcy złotych. Zespół składa się z 4 lub 5 osób, więc ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i tak samo koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 zł, więc jest to zdecydowanie mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma jednakże kwalifikacji, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie występuje tu problem z odwzorowaniem muzyki. W takim wypadku jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, niemniej jednak jest nawet przeciwnie. Taki DJ w każdej sytuacji radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Polecamy: dj pomorskie.

Dodaj komentarz