Uniwersalna wypożyczalnia samochodów

Według obowiązujących przepisów prawnych w naszym kraju, dla każdej osoby poszkodowanej w wypadku samochodowym trzeba się auto zastępcze. W dzisiejszych czasach samochód osobowy stał się nieodzownym elementem naszej codzienności, dlatego nie należy już udowadniać potrzeby korzystania z auta. Jeśli wasz samochód osobowy nadaje się tylko do kasacji albo spędzi następnych kilkanaście dni w warsztacie samochodowym, to zdecydowanie warto postarać się jak najszybciej o samochód zastępczy.

Samochód z OC sprawcy bez najmniejszego problemu zostanie wam wypożyczony gdy tylko pokażecie spisane oświadczenie i protokół z wypadku samochodowego. Nie będziecie musieli ponosić żadnych kosztów wypożyczenia samochodu osobowego, gdyż wszystkie koszty zostaną naliczone na konto danego zakładu ubezpieczeń społecznych.
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zabezpiecza nie tylko i wyłącznie was, ale także wasze mienie. Auto z OC jest jednym z elementów ułatwiających dla was szybki powrót do życia sprzed wypadku samochodowego. W tej sytuacji jesteście stroną poszkodowaną, więc zakład ubezpieczeń społecznych powinien jak najszybciej zwrócić wam wszystkie koszy leczenia , a oprócz tego przywrócenia waszego samochodu osobowego do stanu sprzed wypadku. Trzeba wam się również auto zastępcze, ale wyłącznie na okres naprawy waszego samochodu osobowego. Wraz z dniem odebrania swojego auta z warsztatu samochodowego, powinniście oddać auto zastępcze. Kolejne dni zwłoki będą niestety liczone na wasz rachunek i zakład ubezpieczeń nie wypłaci wam za nie środków finansowych.
Zobacz więcej: wypożyczalnia samochodów siemiatycze.

Dodaj komentarz