Czym jest auto detailing

Zabezpieczenie lakieru folią ppf łódź to najbardziej skuteczna i trwała metoda zabezpieczenia karoserii samochodu. Polega ona na oklejeniu nadwozia – lub wybranych jego elementów – przezroczystą (bezbarwną) folią ochronną. Dokonana w ten sposób korekta lakieru łódź stanowi ochronę dla lakieru przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Przeprowadzony w ten sposób detailing łódź chroni karoserie auta przed odkształceniami powstałymi przez m.in. kamyki, owady, ale również przed parkingowymi przecierkami lub odrapaniem kluczykiem.
Jest to niewątpliwa zaleta gdy auto jest użytkowane jako typowo miejskie, ale również wtedy gdy samochód jest brany w trasę, gdzie przy utrzymaniu znacznej prędkości odbicie się kamyka lub owada (a dosłownie ptaka) może skutkować poważnym uszkodzeniem struktury lakieru.
Wykorzystanie folii ppf ma kilka priorytetowych zalet – pomiędzy nich wymienić należy ułatwienie w utrzymaniu auta w czystości, zabezpieczenie oryginalnej głębi oraz nasycenia koloru karoserii, ale głównie lakier jest chroniony przed zarysowaniami, zabrudzeniami, oraz uszkodzeniami mechanicznymi przez wręcz 10 lat. Po zdjęciu folii oryginalna karoseria jest zachowana w stanie z dużą uwagą takim jak przed oklejeniem jej folią – bez różnego rodzaju wgniotek albo odprysków, które pogarszają estetykę wyglądu samochodu.
Co istotne folie ppf możemy nałożyć na samochody nowe, jak także używane (których lakier nie jest w stanie idealnym). Przed nałożeniem folii możliwe jest również (na życzenie klienta) wykonanie korekty oryginalnego lakieru.

Dodatkowe informacje: auto detailing łódź.

Dodaj komentarz