Materiały dla każdego gabinetu stomatologicznego

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres własnego obecności zajmuje się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych , a ponadto protetycznych. W jej katalogu usług/produktów ulokowane są rzeczy, które powinien mieć pod ręką właściwie każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest zwyczajnie niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w ofercie firmy to między innymi uzupełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne uzupełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. Pomiędzy materiałów protetycznych odnaleźć można tj. kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne mają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ich w praktyce.
Poza wymienionymi dostępne są również materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe , a ponadto licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać interesujące je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep e-commerce firmy zlokalizowana jest podczas tworzenia i tą droga nie można poznać oferty.
Warto podkreślić, ze firma pokazuje się częstokroć na sympozjach tematycznych oraz dodatkowo wystaw, dzięki czemu można ujrzeć jej propozycję na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane były tu dość pobieżnie, jednakże poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej detali na ichniejszym zagadnienie.

Zobacz tutaj: wypełnienia stomatologiczne.

One Comments

  • Magda

    Lipiec 4, 2015

    Naprawdę dobry artykuł, niezmiernie mi się przydał, bo właśnie szukałem odpowiedzi na te pytania. Będę odwiedzał stronę częściej.

Dodaj komentarz