Gęste włosy w kilka minut

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda kobieta, natomiast osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak faktycznie nie mamy za bardzo na to wpływu. Każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych , a ponadto mamy zapisaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, wręcz jeżeli już zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset pln.
Jeśli jednak pragniecie mieć przepięknie bardzo długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Aktualnie na polskim rynku znajdziecie wysokiej jakości doczepy zrobione z naturalnych włosów, które będą idealnie komponować się z waszymi włosami. Warto natomiast najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Forma Clip in sprawdzi się cudownie dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów stale. Przy tej metodzie będziecie mogli zawsze odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Metoda Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i tylko fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z tych metod posiada własne plusy i minusy i tak w rzeczywistości wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Najlepsze Tape on i clip in będą zrealizowane z naturalnych, najwyższej jakości włosów. Wyłącznie przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Polecana strona: Clip in.

Dodaj komentarz