Zwiększenie widoczności strony www

Wartościowe linki czy również spam? Chcąc promować własną stronę internetową bardzo bardzo często stosuje się pozycjonowanie. Sposób ten jest bardzo skuteczny i jeżeli już zostanie dobrze wykreowany to na pewno umożliwi pozyskać bardzo wielu potencjalnych klientów. Natomiast bardzo bardzo ważną kwestią jest to w jaki sposób będzie realizowane SEO , a dodatkowo w jaki sposób będą zdobywane linki.

Zasadniczo najbardziej bardzo ważną różnicą jest to w jaki sposób będzie zdobywało się linki do swojej strony. Im bardziej agresywna technologia zdobywania linków tym większa szansa na uzyskanie kar od google. Technologie zasadniczo dzielą się na 2 najpopularniejsze: spamowanie , a ponadto linkowanie przy wykorzystaniu wartościowych linków.
Wartościowe linki
Pozycjonowanie przy wykorzystaniu tej metody polega na zdobywaniu nieznacznych ilości linków pochodzących z najlepszych źródeł. Tego rodzaju źródłami mogą być na przykład najlepsze katalogi, portale tematyczne uznane na rynku czy również fora tematyczne przeróżnego rodzaju. Natomiast niestety większość pozycjonerów nie jest w stanie poradzić sobie z uzyskiwaniem tego rodzaju linków. Natomiast tego rodzaju linki mają przewagę bowiem nie potrzeba ichniejszym kilka. Wystarczy tylko linków, ażeby pozyskać odpowiednie pozycje. W związku z tym ta forma jest bardzo popularna pośród wielu osób.
Spam
Jest to metoda, która polega na zdobywaniu olbrzymich ilości linków, które będą pochodziły z w praktyce dowolnego miejsca w internecie. W przypadku tego podejścia zdobywa się linki w hurcie nie patrząc na to skąd będą chodziły. Nie warto wtedy także przemyśleć czy uzyskany link jest bardzo dobry czy też raczej niskiej jakości. Bierze się wtenczas praktycznie wszystko niezależnie czy linki pochodzą z Polski, Chin czy również w całości innych krajów. Bierze się wtenczas w praktyce wszystko co wyłącznie się da i jest linkiem. Natomiast niestety to podejście ma możliwość powodować zyskanie kar od Wyszukiwarkę.
Dodatkowe informacje: tworzenie zaplecza pozycjonerskiego.

Dodaj komentarz