O czym powinien być męski blog?

 

Jeszcze jakiś czas temu panował pogląd, że blogosferę zasiedlają wyłącznie kobiety, albo jest ich spora większość. W tej chwili zaczynamy jednak wiedzieć, że i mężczyźni radzą sobie w tej kwestii idealnie. Do niedawna panowie zajmowali się wyłącznie branżami technologicznymi, grami, muzyką, samochodami i innymi, a w chwili obecnej zajmują się wręcz modą, co jeszcze wiele lat temu było zwyczajnie nie do pomyślenia. Dzisiaj męski blog posiada Szarmant, MrVintage, Opydo, Budzich, Pająk, Szafrański i wszyscy Ci, którzy są twarzami blogosfery.

Jest to znak, że faceci po prostu garną się do pisania i także potrafią to robić. Trzeba przyznać, że pisanie nie jest łatwym kawałkiem chleba. Trzeba mieć do tego w rzeczywistości tą iskrę bożą bez względu na to, co się produkuje, czy są to bardzo skomplikowane elaboraty czy też zwykłe teksty, których dosłownie nie czytają ludzie. Męski blog musi być zatem pisany porządnie, tutaj nie można sobie pozwolić na jakąkolwiek dowolność. Ilość mężczyzn w blogosferze bardzo szybko rośnie i poprawnie, bo dość już posiadamy blogerem kosmetycznych i szafiarek, które przez ciągle analizują jedynie u ubieraniu się i malowaniu. Potrzeba nam młodej krwi z na prawdę bardzo dobrych, subiektywnym podejściem do rzeczywistości. Męski blog ma możliwość być dzisiaj synonimem czegoś takiego, ma możliwość niemniej jednak nie musi, bo jego pierwszorzędnym celem jest przyciąganie ludzi zatem mogłoby się wydawać, że nie posiada to nic wspólnego z jakąś górnolotną sztuką, a natomiast. Panowie piszą coraz nie gorzej i nie posiada znaczenia, czy siedzą nad tym godzinami, czy skrobną coś na kolanie bez patrzenia i bez myślenia. Coraz w znaczącej liczbie przypadków wychodzi im to właściwie.

One Comments

  • Grzesiek

    listopad 5, 2015

    Cieszę się, że natrafiłam na ten tekst. Poszerzył on moją wiedzę i myślę, że zainteresuję się tym przedmiotem jeszcze bardziej.

Dodaj komentarz