Najlepsze konto bankowe bez komornika

Obowiązkiem komornika jest odzyskanie od dłużnika środków majątkowych, które następnie zostaną przekazane dla jego wierzycieli. Znakomita większość komorników na nieszczęście zbyt wnikliwie projektuje własne obowiązki całkowicie wyłączając wszelkie emocje. Właściwie każdy z nas preferuje jak najszybciej spłacić wszystkie swoje długi, jednak nie możemy tego zrobić kosztem naszych najbliższych.

Na nieszczęście w ogromnej liczbie przypadków komornicy zamiast zgarnąć ustawową wartość jednej trzeciej wynagrodzenia, zagarniają wszystkie pieniądze znajdujące się na rachunku bankowym. Warto więc dowiedzieć się, w jakim bank komornik nie znajdzie konta, ażeby zabezpieczyć własne środki finansowe przed pełnym zajęciem. Tylko w ten sposób będziecie wstanie zabezpieczyć waszą rodzinę przed nagłą utratą wszystkich środków inwestycyjnych.
Konto bankowe bez komornika niestety nie jest wstanie w nieskończoność chronić waszych środków inwestycyjnych. Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, właściwie każdy bank ma obowiązek współpracowania z komornikiem. Na szczęście niektóre jednostki pozwalają sobie na dość bardzo długie ociąganie się z regularnym podawaniem właścicieli rachunków bankowych. Banki te oferują właśnie bezpieczne dla was konto bez dostęp komornika. Ochrona ta nie będzie trwała wiecznie, niemniej jednak co najmniej przez naszą firmętępnych kilkanaście miesięcy wasze pieniądze na pewno będą całkowicie bezpieczne. Po kilku albo kilkunastu miesiącach warto przenieść swój rachunek do innego banku, który też oferuje pełną ochronę przed komornikiem przez pewien czas.
Polecana strona: bank bez komornika.

Dodaj komentarz