Rodzaje etui

Telefony Apple są dość popularnym wyjściem, które coraz bardziej zyskuje. Dlatego też jednym z przydatnych rozwiązań jest etui apple, które warto zakupić. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rodzajów etui, które dostępne są dla telefonów tej marki.

Wybór jest relatywnie bogaty i zdecydowanie każdy znajdzie pośród nich starannie takie etui, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania.
Przezroczysta guma
Etui tego typu głównie odznacza się tym, że jest przezroczyste, a także nie zmienia wyglądu telefonu. Gwarantuje ono w całości dobrą ochronę, natomiast pod tym kątem można odnaleźć etui na telefon apple zapewniające lepszą ochronę. Głównie etui takie nie chroni świetnie przed upadkami, a raczej przed porysowaniem.
Bumper
Etui tego rodzaju również nie zmienia zasadniczo wyglądu telefonu, a równocześnie wzmacnia jego wytrzymałość. Bumper jest to ramka, która otacza telefon i dość mocno zabezpiecza go przed upadkami. Jednak niestety ma pewną wadę, a mianowicie dość słabo chroni ekran przed porysowaniem. Ochrona tego rodzaju zrobiła się popularna mniej więcej 2010 roku gdy Apple dodawało tego rodzaju etui za darmo do swoich telefonów.
Oryginalne etui Apple
Silikonowe case zapewnia relatywnie niezłą ochronę przed upadkami. Powinno się pamiętać, że tego rodzaju pokrowce do Apple bardzo pewnie trzymają się w dłoni, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Na nieszczęście pokrowce tego rodzaju potrafią dość na prawdę często pękać, co na nieszczęście sprawia, że kwalifikują się one wówczas do wymiany.
Innymi rodzajami etui, które są stosowane w przypadku telefonów Apple są Bewood, pokrowce-cegły oraz kilka innych. Zdecydowanie bez problemów właściwie każdy znajdzie pomiędzy nich te dla siebie.

Sprawdź również informacje na stronie: etui na telefon apple.

Dodaj komentarz